Luxusní nafukovací panny Real Doll

Real DollDoby, kdy nafukovací panny vzbuzovaly v mužích spíše úsměv než erekci jsou dávno pryč. Na čím dál vyšší požadavky zákazníků reaguje čím dál více firem a “nafukovací panny” se v 21. století čím dál více podobají živým dívkám.

Mezi absolutní špičku v oboru patří americká firma Abyss Creations, která sídlí v San Marcos v Californii. Ta od svého počátku používá stejné technologie jako tvůrci Hollywoodských filmů a jejich “panenky” podle toho taky vypadají. Jsou vodě odolné, teplu odolné, oděru odolné, bez zápachu, bez příchuti, ve všech kloubech jsou pohyblivé a hlavně vypadají jako živé.

Základní “Real Doll” stojí 6.000 dolarů (plus doprava), ale pokud máte zvláštní požadavky, může se její cena vyšplhat až na dvojnásobek.

V základní konfiguraci můžete vybírat obličej, účes, barvu vlasů, barvu pleti, barvu očí, barvu rtěnky a mnoho dalších kosmetických drobností. Pokud jste ale fajnovky, tak si svojí novou lásku můžete upravit přesně podle vaší fantasie. Může mít elfí uši, “avataří” modrou pleť, nebo třeba penis i vaginu zároveň. Pokud tedy máte dostatek financí, tak se vaší fantasii meze nekladou a můžete si objednat holku svých snů.

Takže pokud hledáte hezkou, tichou a nenáročnou dívku, tak neváhejte a navštivte web RealDoll.com a nějakou si vyberte. Možná vás vyjde levněji, než živá milenka. A pokud to máte rádi ve třech, tak si můžete objednat rovnou dvě a můžete ušetřit na dopravě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Erotické pomůcky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Luxusní nafukovací panny Real Doll

  1. RealDoll napsal:

    A nebo si můžete vybrat v sexshopu Supkydupky.cz

  2. Pingback: Sexuální robotka aneb ještě lepší Real Doll | Fuckingham

Napsat komentář