Sex je božský

Polský katolický kněz Ksavery KnotzPětačtyřicetiletý polský katolický kněz Ksavery Knotz, který se loni proslavil skandální knihou “Sex, jak ho neznáte: Pro manželské páry, které milují Boha” vydal její pokračování s názvem “Sex je božský” a i tento titul se stal ihned po uvedení na trh bestsellerem. V knize se píše otevřeně o manželské sexualitě, orgasmu, erekci, orálním sexu a dalších tématech, které jsou v církvi tabuizovány, ale zároveň jsou běžnou součástí lidského života.

Není proto divu, že v Polsku, kde se 95% obyvatelstva hlásí k katolickému vyznání, je první kniha prodejním hitem (zejména mezi mladými katolíky) a již byla přeložena i do španělšiny. O překladu do českého a slovenského jazyka se zatím jedná, tak si případní zájemci musí ještě počkat.

Bohužel i takto pokrokový kněz stále nepřipouští homosexualitu, předmanželský sex, používání kondomů a další věci, které jsou často katolíkům ze strany nevěřící veřejnosti vyčítány.

Hlavní motto knihy zní: “Sexualita je dar od Boha a my ji můžeme využívat ke svému štěstí a potěšení”. Řiďte se tím také.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář