Miss tuning kalendář pro rok 2011

Miss Tuning Calendar 2011Tuning je často v českých luzích a hájích v očích veřejnosti (bohužel) spíše zábavou pitomců, kteří věnují spoustu času, energie a peněz tomu, aby jejich auto vypadalo směšně a hůř jelo. Na druhou stranu po ČR jezdí i spousta kvalitně vyladěných aut a navíc, co se líbí jednomu se nemusí líbit druhému a nikdo by jim do toho neměl kecat, jsou to jejich auta. Tenhle web ale není o autech, takže k věci.

K tuningu a k automobilům všeobecně vždy patřily i krásné ženy a mnoho tuningových magazínů po celém světě pořádá soutěže Miss Tuning a vydává každoročně kalendáře s obrázky krásných žen a automobilů. Na jeden z těch pro rok 2011 se můžete podívat v pokračování článku. Modelkou je 27letá Kristin Zippel z Německa, která byla zvolena Miss Tuning 2011.

Obrázky z kalendáře najdete v pokračování článku.

Miss Tuning Kalendář 1Miss Tuning Kalendář 2Miss Tuning Kalendář 3Miss Tuning Kalendář 4Miss Tuning Kalendář 5Miss Tuning Kalendář 6Miss Tuning Kalendář 7Miss Tuning Kalendář 8Miss Tuning Kalendář 9Miss Tuning Kalendář 10Miss Tuning Kalendář 11Miss Tuning Kalendář 12Miss Tuning Kalendář 13

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář